Управління охорони здоров'я Дубая очолює нову кампанію проти гепатиту С

user
2023-09-18 11:03:58

Управління охорони здоров'я Дубая (DHA) у партнерстві з AbbVie Biopharmaceuticals та Axios Home Care Services нещодавно оголосило про запуск трирічної інформаційної кампанії, щоб наголосити на важливості раннього виявлення та профілактики гепатиту С. Компанія під назвою «Раннє виявлення гепатиту СКС» для раннього виявлення інфекційних та неінфекційних захворювань.

Д-р Рамадан Ібрагім Аль-Блуші, виконуючий обов'язки директора Департаменту охорони здоров'я та захисту Управління охорони здоров'я Дубая, сказав, що кампанія узгоджується з метою ОАЕ та Всесвітньої організації охорони здоров'я з ліквідації гепатиту С до 2030 року.

Програма включає низку інформаційних кампаній, а також безкоштовні огляди для осіб віком 18 років і старше. Заходи зі скринінгу відбуватимуться у торгових центрах, місцях розміщення працівників, державних організаціях та громадських місцях по всьому Дубаю.

Гепатит С - запалення печінки, викликане вірусом гепатиту С. Вірус може викликати гострий і хронічний гепатит у діапазоні тяжкості від легкого захворювання до серйозного довічного захворювання, включаючи цироз і рак. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, у 2019 році від гепатиту С померло близько 290 000 осіб, переважно від цирозу та гепатоцелюлярної карциноми (первинного раку печінки).

Незважаючи на те, що поширеність захворювання в ОАЕ низька, д-р Аль-Блуші підкреслив, що важливо підвищувати обізнаність населення, оскільки хвороба може залишитися непоміченою, додавши, що майже 80 відсотків людей, інфікованих гепатитом С, симптоми не розвиваються. Нові противірусні препарати та методи лікування також призводять до лікування майже 95 відсотків людей, які страждають на це захворювання.

Д-р Хенд Аль Авадхі, керівник відділу зміцнення здоров'я в освіті Департаменту громадської охорони здоров'я та охорони DHA, додав, що метою кампанії є підвищення поінформованості серед усіх жителів Дубая у віці 18 років і старше про зниження передачі, лікування людей, зупинення прогресування захворювання, зниження смертності та, зрештою, повної ліквідації хвороби в Дубаї.

«Наша основна мета у Департаменті охорони громадського здоров'я у цій кампанії – підвищити поінформованість про цю хворобу. Ми плануємо підвищити рівень обізнаності людей про здоров'я шляхом виїздів на місця до державних установ, торгових центрів та житлових приміщень для працівників у Дубаї», — сказала вона.

На презентації кампанії д-р Хасан Сабах, генеральний директор AbbVie по країнах Перської затоки та Леванту, підкреслив важливість скринінгу та раннього виявлення вірусу гепатиту С, зазначивши, що програма підтримки кампанії спрямовує пацієнтів на отримання та дотримання лікування, а також забезпечує моральну підтримку, якою Пацієнтам часто не вистачає на етапах лікування.

Виникли питання? Напишіть нам.