Лабораторне обладнання

Купити лабораторне обладнання

Сьогодні діють лабораторії різних напрямів, такі як: КДЛ, ВАК, САН-ГІГ, ветеринарної, дослідницької, криміналістичної, навчальної, промислової та багатьох інших галузей. Важливо укомплектувати лабораторію сучасним обладнанням за доступними цінами, що становить певні труднощі та обов'язковий компроміс. Ми, як надійний постачальник, пропонуємо кваліфіковану допомогу від вибору лабораторного інвентарю і до введення в експлуатацію. Проконсультуємо та постараємося відповісти на всі запитання. Наш досвід роботи у сфері продажу лабораторної та медичної техніки складає понад 10 років.

Лабораторне приладдя з метрологічною атестацією та реєстрацією

Надаємо усі необхідні державні документи, що дозволяють використання лабораторного обладнання, у тому числі бюджетними установами МОЗ України (Свідоцтво про метрологічну атестацію, Свідоцтво про державну реєстрацію медичного обладнання та виробів медичного призначення, Декларація відповідності, Сертифікат якості тощо)

Лабораторне обладнання провідних виробників

Ми пропонуємо можливість купити лабораторне обладнання в Україні провідних вітчизняних виробників, а також Європи, Китаю, США, Росії, Білорусії та інших. Привеземо на замовлення техніку, яку важко знайти.

Вартість та доставка

Ціни у гривнях постійно змінюються. Будь ласка, уточнюйте актуальність цін на поточний момент. У валюті ціни, як правило, відповідають дійсності. Діють знижки.

Виникли питання? Напишіть нам.