Медична техніка

Медична техніка

Професіоналізм та досвід медичних працівників, безперечно, одна з найважливіших умов якісного функціонування медичної установи. Але не менш важливу роль відіграє і медичне обладнання, без якого застосувати знання буває складно чи навіть неможливо. Воно використовується для діагностики захворювань, оперативних втручань, різних маніпуляцій з метою лікування та підтримки життєво важливих функцій організму.

На які категорії ділиться медична техніка

Магазин медичної техніки - це місце, де можна купити різні прилади для надання якісної допомоги. Вся апаратура ділиться на категорії в залежності від функціонального призначення, спеціалізації, а також сфери застосування. Класифікація обладнання за функціями:

 • Діагностичне. Сюди відносяться УЗД-і рентген-апарати, КТ, МРТ. Хірургічний. Це операційні столи, лампи, коагулятори, аспіратори.
 • Лабораторне. До цієї категорії входять аналізатори, вимірювальні прилади, термостати.
 • Для фізіотерапевтичних процедур. Продаж медичної техніки з цієї категорії проводиться для лазерної, електро- та магнітотерапії, ультразвуку, масажу.
 • Для моніторингу показників. Сюди входять тонометри, ЕКГ апарати, глюкометри.
 • Для невідкладної допомоги та підтримки функцій організму. Ця категорія включає апарати для вентиляції легень, гемодіалізу, дефібриляції.

Якщо говорити про сферу застосування, то медична техніка ділиться на хірургічну, акушерську, кардіологічну, офтальмологічну, наркозну, неонатологічну, ендоскопічну та багато інших. Таким чином, існує апаратура для пологової допомоги, виправлення гостроти зору, діагностики стану внутрішніх органів, виходжування недоношених дітей та інших лікарських втручань.

Якщо вам потрібна медична техніка у Дніпрі, Запоріжжі, Києві та інших містах, ви можете замовити її на сайті магазину «LabStar». Перерахована апаратура обов'язково має перебувати в установах конкретних напрямів для якісного їхнього функціонування.

Які вимоги висуваються до медичного спецобладнання

Лікувально-діагностична апаратура повинна відповідати декільком важливим вимогам, щоб виконувати свою функцію правильно. Якщо ви збираєтеся купити медичне обладнання, перевіряйте відповідність цим критеріям:

 • зручність у процесі використання;
 • правильна форма та ергономічність;
 • висока якість матеріалів виготовлення та зносостійкість;
 • екологічність та відсутність шкідливих виділень;
 • Відповідність покладеної на нього функції;
 • Дотримання техніки безпеки;
 • багатофункціональність та простота в обслуговуванні.

Наш магазин медичного обладнання може похвалитися широким асортиментом техніки, яка відповідає всім вимогам. Сучасні розробки роблять роботу лікарів та інших медичних працівників набагато простіше та ефективніше. Тому надання допомоги виходить на новий – світовий рівень.

Купити медичну техніку за доступною ціною можна на сайті інтернет-магазину «LabStar». Вся представлена тут апаратура має сертифікати якості та відповідає всім критеріям. Звернувшись до нас, ви уникнете покупки ненадійних пристроїв. Телефонуйте за вказаними на сайті номерами телефонів або відразу оформляйте замовлення. Ми завжди раді новим покупцям!

Виникли питання? Напишіть нам.