Стерилізація

Стерилізатори сухожарові та автоклави, кварц

Стерилізація – невід'ємна частина сучасних медичних закладів, аптек, ветеринарних лікарень тощо. Настінні, підлогові та настільні опромінювачі з безозоновими лампами застосовуються для знезараження (кварцювання) приміщень. Автоклави та сухожарові шафи використовують для одержання стерильного хірургічного та іншого інструменту, різноманітного медичного приладдя, а також при виробництві медичних розчинів та препаратів.

Моделі стерилізаторів та бактерицидних опромінювачів.

Серед парових стерилізаторів широко відомі ГК-100, ГК-100-3, ГК-100-3м, вк-75, вк-75-01, вк-30 (виробництво Україна). Компактні автоклави ГК-20, ГК-10 використовуються в тому числі для ПЛР лабораторій, стоматологічних кабінетів, салонів краси. Сухожарову шафу можна придбати таких обсягів: гп-20, гп-40, гп-80, гп-160, гп-320, гпд-320, гп-640. Шафа сушильно-стерилізаційна ШС-80 виробництво Білорусь також в наявності. Серед бактерицидних опромінювачів є можливість замовити настінний обн-35м, обн-75м, обн-150м, настільний опромінювач обб-8м, обб-15м та підлоговий бактерицидний опромінювач обпі для медичних установ з лампами Philips, TUV на 8, 15, 30 Вт.

Імпортні стерилізатори Європейського виробництва

Доступні для замовлення автоклави та інша продукція виробництва DGM.

Стерилізатори з державною реєстрацією

Надаємо всі необхідні державні документи, що дозволяють використання цієї медичної техніки, у тому числі бюджетними установами МОЗ України.

Вартість та доставка

Ціни у гривнях постійно змінюються. Будь ласка, уточнюйте актуальність цін на поточний момент. У валюті ціни, як правило, відповідають дійсності. Діють знижки.

Оплата за товар приймається за безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок за укладеним договором або без укладання договору.

Виникли питання? Напишіть нам.