Медичні меблі

Медичні меблі

Медичні меблі повинні бути присутніми у всіх закладах, де проводять діагностику захворювань, лікування, реабілітацію, а також різні процедури краси. Її можна розділити на два основні види – призначену для виконання спеціалізованих функцій, і ту, що відіграє роль декору або використовується для зручності працівників та пацієнтів.

Що входить у поняття медичних меблів

Меблі медичного призначення використовуються тільки в закладах охорони здоров'я, і вони мають конкретну функцію. Завдяки їй виконання певних дій та маніпуляцій стає набагато ефективнішим. До цієї категорії входять:

 • Ліжка для хворих. Ними можна керувати задля досягнення найбільшого комфорту, піднімаючи або опускаючи секції, а також легко транспортувати завдяки колесам.
 • Меблі медичні для новонароджених. Сюди входять ліжечка та пеленальні столики.
 • Кушетки. Використовуються для огляду пацієнтів у горизонтальному положенні.
 • Візки. Призначені для транспортування ліків та обладнання для маніпуляцій.
 • меблі для лабораторій. Це витяжні шафи, спеціальні столи, шафи для реактивів та стерилізації.
 • Столи. Потрібні для розміщення інструментів під час операцій чи медикаментів.
 • Крісла. Гінекологічні, стоматологічні та інші крісла потрібні для комфортного огляду пацієнтів.

Найбільш зручними і практичними вважаються меблі медичні металеві, адже вони довговічні і відрізняються зносостійкістю. А ось інша категорія товарів для медичних закладів включає меблі, що відіграють естетичну роль і виконують загальні функції. Сюди входять шафи для документів, лікарські столи, дивани, стільці та крісла, які розташовані у відділеннях, поліклініках (ЦПМСД), реабілітаційних, косметологічних та інших центрах.

Якими повинні бути меблі для медичних закладів

До обладнання та меблювання лікувальних закладів висуваються певні вимоги, яких власники обов'язково повинні дотримуватись. Наприклад, медичні меблі з нержавіючої сталі є оптимальним варіантом для операційних, лабораторій, маніпуляційних кабінетів.

Головні вимоги:

 • Безпека матеріалів.
 • Відсутність гострих та необроблених кутів.
 • відповідність санітарним нормам.
 • Можливість знезараження поверхні.
 • Мобільність, легкість та ергономічність.

Перед тим, як купити меблі для лабораторій, операційних, палат і всіляких кабінетів, переконайтеся, що вони відповідають усім перерахованим критеріям. Тільки в такому випадку вона довго і правильно виконуватиме свою функцію.

Якщо вам потрібно обладнати лікувальний заклад, купити медичні меблі в Україні ви можете в інтернет-магазині «LabStar». У нас ви знайдете все, що шукали – доступні ціни, професійні консультації, висока якість продукції та швидке обслуговування. Щоб замовити товар, скористайтесь формою на сайті або звертайтеся за вказаними номерами.

Сертифіковані лабораторні меблі виготовлені за ГОСТ

Надаємо всі необхідні документи (сертифікати, декларації відповідності, висновки СЕС), які дозволяють використання лабораторних меблів, зокрема бюджетними установами МОЗ України.

Виникли питання? Напишіть нам.