Лабораторний пластик

Купити лабораторний пластиковий посуд

Все більшу популярність мають одноразові лабораторні вироби із полістиролу (ПС, PS), поліпропілену (ПП, PP) та поліетилену (ПЕ, PE). Ми пропонуємо якісний посуд для лабораторій відомих брендів. Пробірки, чашки Петрі, наконечники до дозаторів, піпетки транспортні Пастера, серологічні та вірусологічні, контейнери для сечі та біоматеріалу, циліндри, мензурки, промивалки, штативи та інші вироби для лабораторій різних профільних напрямків.

Купити системи забору венозної та капілярної крові

Завжди в наявності вакуумні пробірки, голки та тримачі для забору венозної крові, а також всілякі катетери, канюлі. Пропонуємо тільки якісну продукцію BD Vacutainer, FL Vacumed, Ayset, CD Rich. Підберемо необхідні Вам пробірки з потрібним наповненням та відповідним маркуванням. Для забору капілярної крові використовують пробірки з наповненням ЕДТА К2(3) з капіляром або без бузкова або фіолетова кришка для подальшого дослідження на гематологічному аналізаторі або інших видах досліджень капілярної крові.

Вартість та доставка

Ціни у гривнях нестабільні. Будь ласка, уточнюйте актуальність цін на поточний момент. Діють знижки.

Оплата за товар приймається зручним для клієнта способом у тому числі на розрахунковий рахунок із ПДВ або без ПДВ. Повний документальний супровід під час роботи з бюджетними установами.

Виникли питання? Напишіть нам.