Відзнака "Вибір споживача 2023"

user
2024-04-29 14:15:28

https://ukr-centr.com.ua/labstar-vibir-spozhivacha-2023-sered-postachal-nikiv-medichnih-ta-laboratornih-tovariv

Вибір споживача 2023 - заслужена відзнака компанії Labstar, до якої безпосередньо належить ФОП Свириденко Ольга Іванівна. З 2020 року було укладено сотні контрактів між нею та державними установами або приватними замовниками сфери охорони здоров'я та промисловості. Абсолютно всі договори були виконані, тому маємо багато задоволених постійних клієнтів.

Інтернет-ресурс labstar.com.ua з'явився завдяки команді молодих ентузіастів, які прагнули розширення та розвитку. Маючи багаторічний досвід у сфері комплексного забезпечення закладів охорони здоров'я медичними та лабораторними товарами, комунікація з клієнтом відбувалася лише завдяки телефону, факсу та електронній пошті. Згодом стало зрозуміло, що потрібен сайт, який був би максимально простий та зручний для замовника. В теорії все виглядало просто, але на практиці постійно виявлялися різні перешкоди, враховуючи величезний асортимент товарів, які відрізняються між собою по суті та за призначенням. Озираючись назад, бачимо величезний обсяг роботи, яку було зроблено, згадуємо увесь пройдений шлях і розуміємо, що попереду роботи не менше, адже ми прагнемо для наших клієнтів максимальної зручності, якості та сучасності.

Наша основна спеціалізація - комплексне забезпечення лабораторій необхідним обладнанням, приладами, витратними матеріалами, хімічними реактивами, поживними середовищами, діагностичними наборами тощо. Також постійно розширюється асортимент для забезпечення медичних закладів якісними засобами обстеження пацієнтів, лікувальною, реабілітаційною, фізіотерапевтичною та іншою технікою, різними виробами медичного призначення, сталевим інструментарієм та деякими меблями. Крім того, завжди маємо в наявності аптечну тару з прозорого або темного скла, гумові корки, алюмінієві ковпачки. Дана продукція використовується при виготовленні лікарських засобів, косметики, або в інших цілях.

Наша мета - висока якість продукції, вчасність постачання, надійність та постійна підтримка. Маємо гнучкий індивідуальний підхід до клієнта та враховуємо всі побажання стосовно продукції, упаковування, документації, відтермінування оплати, тендерних торгів, термінів постачання. Завжди готові запропонувати мінімально можливі ціни, при збереженні якості товару та логістики. Будемо працювати та прямувати до вищого рівня довіри та поваги. Дякуємо, що Ви з нами!

Виникли питання? Напишіть нам.