Бактерицидний рециркулятор BactoSfera ORBB 15x2 Gorizont

Бактерицидний рециркулятор BactoSfera ORBB 15x2 Gorizont

В наявності
4070 UAH
CODE: rec-007
Найпоширеніша модель
Виробник: Бактосфера
Кількість:
-
+

Бактерицидний рециркулятор BactoSfera ORBB 15x2 Gorizont – сучасний прилад для знезараження повітря у приміщеннях в присутності людей.

Принцип роботи полягає в примусовому проходженні навколишнього повітря через внутрішній простір рециркулятора за допомогою потужних вентиляторів. Завдяки цьому повітря на виході знезаражується від вірусів, бактерій, цвілі, грибків, дріжджів, спорів, алергенів та інших інфекцій та мікроорганізмів, в т.ч. вірусів грипу всіх типів, вірусів що викликають ГРЗ та ГРВІ, коронавірусу SARS-CoV-2 (2019-nCoV) що викликає захворювання COVID-19, включно зі штамом коронавірусу «Омікрон». Поглинена доза ультрафіолетової радіації молекулами ДНК та РНК мікробів призводить до їхньої миттєвої загибелі. Безпечне знаходження людей у знезаражуваному приміщенні обумовлено закритою конструкцією пристрою, яка запобігає виходу УФ-променів за її межі.

Укомплектований високоякісними безозоновими бактерицидними лампами з піком ультрафіолетового випромінювання 254 нм. Не потребує провітрювання приміщення від озону.

Варіанти встановлення:

  • На стіну;
  • На стелю;
  • Може використовуватися в настольному варіанті;
  • Переносний за допомогою спеціальної підставки (купується окремо).

В комплекті 3-метровий провід з вилкою.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ:

Широко застосовується у побуті (будинки, квартири, будь-які житлові та нежитлові приміщення), у бізнесі (офіси, цеха, виробництва, готелі, ресторани, кафе, магазини, перукарні та інші комерційні приміщення), в медицині (поліклініки, лікарні, пологові будинки, амбулаторії, лабораторії), в дитячих садках, школах, вузах, містах масового скупчення людей (торгові майданчики, театри, кінотеатри, спортзали, їдальні тощо).

ОСОБЛИВОСТІ:

ПРОГРАМОВАНИЙ ТАЙМЕР

Дозволяє створити до 10 програм автоматичного ввімкнення/вимкнення рециркулятора з урахуванням днів тижня, годин та хвилин. Це дуже зручно, економно та ефективно. Приклад програми: автоматичне включення рециркулятора щодня з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 з автовідключенням в обід на 1 годину + у суботу включення з 10:00 до 16:00 з автовідключенням в обідню перерву + в неділю рециркулятор не працює, і так щотижня.

ІНДИКАТОРИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ЛАМП

Сигналізують про працездатність бактерицидних ламп рециркулятора. Яскраво-блакитне світіння інформує про нормальну роботу ламп, відсутність світла індикатора означає, що лампа не працює, рожеве світіння свідчить про закінчення ефективного ресурсу роботи лампи – необхідно замінити лампу на нову. Для кожної лампи передбачено окремий індикатор.

Параметр Значення
Використання у присутності людей Дозволено
Площа приміщення До 30 м²
Ціль знезараження Повітря
Бактерицидна лампа Безозонова, Високопродуктивна небитка безозонова
Бактерицидна лампа 2 шт на 15 Вт
Ефективний ресурс лампи 9 000 год (Китай), 16 000 год
Генерація озону Ні
Пік УФС випромінювання 254 нм
Потужність УФ 254 нм 9,6 Вт
Вентилятор з пиловим фільтром 2 шт
Повітря-пропускна здатність 200 м³/ч
Знезараження 1 м³ повітря 4 хв
Тип експлуатації Стаціонарний (настінний або стельовий), Портативний (переносний на підставці)
Монтаж Горизонтально, Вертикально
Програмований таймер Так
Індикатори працездатності ламп Так
Матеріал корпусу Метал
Провід 3 м
Живлення 220 В 50 Гц
Габарити 125x125x570 мм
Вага 2,5 кг
Ступінь захисту IP40
Гарантія 1 рік
Виникли питання? Напишіть нам.