Анти-D/DVI (IgM/IgG), моноклональний реагент

Анти-D/DVI (IgM/IgG), моноклональний реагент

В наявності
360 UAH
CODE: col-016
LUA-BG.4O8
Виробник: LABUA
Кількість:
-
+
  • Колір: безбарвний.
  • Кількість, мл: 1 фл.х10 мл.

Реагент Анти-D – це реагент для визначення групи крові, призначений для якісного визначення наявності або відсутності антигену резус-фактору D на еритроцитах донорів крові або пацієнтів, які потребують переливання крові, під час тестування відповідно до рекомендованих методів, а також відповідно до «Інструкції з визначення резус-належності крові», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров'я України від 05.07.1999 р. № 164.

ПРИНЦИП ТЕСТУ

Реагенти, що містять антитіла до антигену D на еритроцитах людини, викличуть пряму аглютинацію (злипання) еритроцитів людини, які несуть антиген D, і непряму аглютинацію еритроцитів людини категорії DVI на антиглобуліновій фазі тестування. Відсутність аглютинації (немає злипання) зазвичай свідчить про відсутність антигену D на еритроцитах людини.

СКЛАД РЕАГЕНТУ

Реагент анти-D (IgM/IgG), моноклональний для визначення груп крові - це змішаний реагент з низьким вмістом білка, що містить людський моноклональний IgM і IgG анти-D, розведений у фосфатному буфері, що містить хлорид натрію (0.9 г% (g%)), бичачий альбумін (2.0 г% (g%)) та макромолекулярні потенціатори (1.5 г% (g%)). Під час додавання зразків пацієнта цей реагент безпосередньо аглютинує Rh-D-позитивні клітини, включаючи більшість варіантів (але не DVI) і значну частку слабких фенотипів D (Du) при використанні рекомендованих методів. Реагенти не містять і не складаються з канцерогенних, мутагенних чи репротоксичних речовин, котрі здатні порушувати роботу ендокринної системи, або які можуть призвести до сенсибілізації чи алергічної реакції у користувача.

  • IgM RUM-1
  • IgG MS-26

Ослаблена експресія антигену Rh D:

Збірний термін Du широко використовується для опису еритроцитів, які мають меншу експресію антигену D, ніж звичайні. Термін “слабкий D” позначає осіб зі зменшеною кількістю повних ділянок антигену D на еритроцит. Термін “частковий D” позначає осіб з відсутніми епітопами антигену D. DVI є категорією часткового D, в якій відсутні більшість епітопів D. Моноклональний реагент анти-D (IgM/IgG) виявляє більшість прикладів часткових і слабких еритроцитів D шляхом прямої аглютинації, але не виявляє клітини DVI. Цей реагент виявить DVI та клітини часткового D у антиглобуліновій фазі тестування.

Виникли питання? Напишіть нам.