Тест для визначення статевих інфекцій Candida albicans/Trichomonas vaginalis/Gardneralla vaginalis antigen Combo Test Kit (LFIA)

Тест для визначення статевих інфекцій Candida albicans/Trichomonas vaginalis/Gardneralla vaginalis antigen Combo Test Kit (LFIA)

В наявності
650 500 UAH
CODE: Combo_test_kit_02
Candida albicans; Trichomonas vaginalis; Gardneralla vaginalis antigen
Кількість: 1
-
+

Комбінований тест-набір Medomics виявляє Candida albicans/Trichomonas vaginalis/Gardneralla vaginalis.

В наборах застосована технологія імунохроматографічного аналізу на латексних мікросферах методом подвійної сендвіч-реакції. Для тестування використовуються зразки із заднього склепіння піхви.

Отримати результат тестування можна вже через 15 хвилин! Набори для тестування зберігаються в широкому діапазоні температур від 2 до 30 град.С!

Термін зберігання 24 місяці!

До складу набору входить:

  • тест-касети 20 шт., кожна в індивідуальній упаковці
  • буфер для лізису
  • тампон для взяття зразка
  • детальна інструкція з експлуатації з описом очікуваних результатів

Результат

Якщо зразок містить Candida albicans/Trichomonas vaginalis/Gardneralla vaginalis і концентрація вища за межу виявлення, антиген утворює імунні комплекси з відповідним антитілом до збудника, які захоплюються лінією CA, лінією TV, і лінією GV. Зразок що містить Candida albicans утворює червону лінію CA, що вказує на позитивний результат. Зразок що містить Trichomonas vaginalis утворює червону лінію TV, що вказує на позитивний результат. Зразок що містить Gardneralla vaginalis утворює червону лінію GV, що вказує на позитивний результат.

Крім того, тест-смужка містить контрольну лінію (лінія C). Лінія C повинна бути сформована, щоб вказати, що зразок правильно транспортувався через мембрану, незалежно від того містить зразок антигени збудника чи ні.

Обмеження методу

  1. Цей продукт призначений лише для якісного тестування, і конкретну концентрацію кожного індикатора необхідно вимірювати за допомогою інших кількісних методологій.

  2. Результати цього тесту призначені лише для клінічних досліджень і не повинні бути єдиною основою для встановлення діагнозу. Результати слід використовувати в поєднанні з клінічними спостереженнями та іншими методами тестування.

Виникли питання? Напишіть нам.