Діагностичний моноклональний реагент анти-D

Діагностичний моноклональний реагент анти-D

В наявності
360 UAH
CODE: col-004
Для визначення групи крові людини за системою Rhesus(10мл)
Виробник: Групотест
Кількість:
-
+

Діагностичний моноклональний реагент анти-D цоліклон

Склад: Діагностичний моноклональний реагент анти-D містить людські моноклональні анти-D антитіла IgM проти антигену D еритроцитів людини.

Призначення/експлуатаційні характеристики

Діагностичний моноклональний реагент анти-D призначений для встановлення групи крові за системою Rhesus шляхом визначення D антигену еритроцитів людини (будь-якої групи крові за системою АВ0) за допомогою реакції прямої аглютинації. Увага! Використання гелевих карт дозволяє більш точно встановити групу крові новонароджених та пацієнтів, у яких можлива слабка експресія антигенів. Діагностичний моноклональний реагент анти-D містить моноклональні антитіла анти-D класу ІgМ. Моноклональний реагент анти-D має високу гемаглютинуючу активність і надійно виявляє антиген D на еритроцитах (фенотип - гомо- або гетерозиготний - не впливає на активність) за допомогою реакції прямої аглютинації (в пробірках, на площині, в мікроплаті та гелевих картах). Висока авідність (гемаглютинуюча активність) діагностичного моноклонального реагенту анти- D дозволяє отримати результати реакції аглютинації, як правило, протягом 3 хвилин (на площині). Результати реакції підлягають обліку через 3-5 хвилин (на площині), тому що з еритроцитами, які несуть слабкий D-антиген реакція відбувається повільніше, але не пізніше п’яти хвилин. Моноклональний реагент анти-D специфічний і не дає перехресних реакцій з невідповідними антигенами. Відтворюваність результатів складає 100%. Реагент строго специфічний. Призначено для діагностики in vitro. При застосуванні діагностичного моноклонального реагенту анти-D для визначення групи крові людини за системою Rhesus слід керуватися даною Інструкцією, інструкцією виробника гелевих карт, а також «Інструкцією з визначення груп крові за системами АВ0, Резус та імунних антитіл», затвердженої наказом МОЗ України від 05.07.1999 р. № 164.

Вміст флакону (10 мл) дозволяє провести 100-400 визначень (дослідження зразків крові, контроль функціональних характеристик, тощо). Кількість визначень залежить від модифікації реакції аглютинації та обладнання, яке використовує лабораторія. Розмір краплі з крапельниці флакону складає орієнтовно 35 мкл. Форма випуску Діагностичний моноклональний реагент у рідкому вигляді.

Вимоги до зразка крові

Увага! Кожна лабораторія самостійно встановлює процедуру заготівлі зразка крові та підготовки його до дослідження. • Для визначення групи крові за системою Rhesus за допомогою діагностичного моноклонального реагенту анти-D можна використовувати зразки венозної або капілярної крові. • Зразки крові можуть бути заготовлені як з використанням консервантів так і без них. • У випадку використання пуповинної крові необхідно запобігти утворенню «вартонова студня» шляхом встановлення процедури заготівлі зразка крові та/або використання попередньо відмитих еритроцитів. • Для заготівлі зразка крові використовувати пробірки без наповнювача або з наповнювачем ЕДТА. Можливо використання пробірок з іншими наповнювачами, які призначені для проведення імуногематологічних досліджень згідно інструкції виробника. Увага! Не використовувати пробірки з активатором згортання, гелем або іншими субстанціями, призначеними для прискорення процесу згортання або розділення крові на плазму/сироватку та формені елементи. • У разі визначення групи крові у зразку крові, взятої з пальця або взятої без консерванту, необхідно забезпечити достатньо велику кількість еритроцитів (без надмірної кількості сироватки). • Термін придатності зразків крові для досліджень, незалежно від способу заготівлі, не більше 48 годин. Увага! Експресія ряду антигенів може знижуватись під час зберігання зразка крові, що може вплинути на результат дослідження (отримання хибнонегативних результатів). • Зразки крові зберігати за температури від 2 °С до 8 °С. • Донорська кров, заготовлена у відповідні контейнери з консервантом, може бути використана для дослідження протягом терміну придатності еритроцитовмісного компоненту крові. • Не використовувати зразки крові з ознаками гемолізу, бактеріального проросту та зразки крові з високим ступенем згортання. Увага! При проведенні дослідження в гелевих картах не використовувати вкрай ліпемічні зразки! Це може вплинути на достовірність результату внаслідок забруднення гелю.

Виникли питання? Напишіть нам.